Öyak

Kıbrıs Türk Öğretmenler Yardımlaşma Kooperatifi Ltd.

KT Öğretmenler Yardımlaşma Kooperatifi Ltd.

GİRİŞ

Kıbrıs Türk Öğretmenler Yardımlaşma Kooperatifi Ltd. çağdaş bankacılık anlayışı, üye memnuniyeti ve güvenliği odaklı hizmet felsefesi ile bankacılık işlemleri gereği, işbu Öyak kurumsal web sitesi oyakkoop.com ve  Öyak Cep’e (bundan sonra “Web Sitesi” olarak ifade edilecektir.) vermiş olduğunuz bilgilerin gizliliğini korumak amacıyla aşağıda belirtilen temel kuralları benimsemektedir.

·         Web Sitemiz’den yalnızca ürün/hizmet başvurusu amaçlı bilgi girişi yapılmaktadır.

·         Web Sitemiz’e girilen bilgilerin güvenliği açısından kooperatifimiz sistem ve internet altyapısı en güvenilir seviyede tutularak gerekli önlemler alınmıştır.

·         Üyelerimizin Web Sitemiz’e ürün/hizmet başvurusu  amaçlı girmiş oldukları bilgiler diğer internet kullanıcıları tarafından görüntülenemez. Üyelerimizin bizimle paylaştığı bilgilere izinsiz ulaşım, Kıbrıs Türk Öğretmenler Yardımlaşma Kooperatifi Ltd. personeli dahil olmak üzere kısıtlanmıştır.

·         Kıbrıs Türk Öğretmenler Yardımlaşma Kooperatifi Ltd. sözkonusu bilgileri üyelerin onayı dışında ya da yasal bir yükümlülük altında bulunmadığı sürece herhangi bir üçüncü şahıs, kurum ve kuruluş ile paylaşmayacaktır.

·         Kıbrıs Türk Öğretmenler Yardımlaşma Kooperatifi Ltd. bu bilgileri sadece gerekli yetkiler ve yasal düzenlemeler çerçevesinde açıklayabilecektir. Kıbrıs Türk Öğretmenler Yardımlaşma Kooperatifi Ltd. ‘nin tabi olduğu düzenleyici kurumlar ve/veya yasama, yürütme organ ve mercileri üye bilgilerinin açıklanmasını istediğinde, Kıbrıs Türk Öğretmenler Yardımlaşma Kooperatifi Ltd. bu bilgileri yalnızca gerekli yetkiler çerçevesinde açıklayacaktır.

·         Web Sitemiz diğer web sitelerine link vermektedir. Gizlilik Politikamız’da yer alan taahhütlerimiz sadece web sitemiz içerisinde geçerlidir ve diğer web sitelerini kapsamamaktadır. Web Sitemiz’den link ile gidilecek diğer web sitelerindeki kullanım ile ilgili o sitelere ait gizlilik güvencesi ve kullanım şartları geçerlidir. Web sitemizden reklam, banner, içerik maksatlı veya başka bir maksat ile geçilen diğer web sitelerinin bilgi kullanımı, etik ilkeleri, gizlilik prensipleri, nitelik ve servis kalitesi ile bu sitelerde oluşabilecek herhangi bir maddi / manevi zarar ve kayıplardan Kıbrıs Türk Öğretmenler Yardımlaşma Kooperatifi Ltd.. sorumlu değildir.

·         Kıbrıs Türk Öğretmenler Yardımlaşma Kooperatifi Ltd.., destek hizmetler almak amacıyla farklı kuruluşlarla çalışılması durumunda, bu firmaların kooperatifin gizlilik standartlarına ve şartlarına uymalarını sağlayacaktır.

·         Web sitemizde yer alan bilgi, materyal ve bunların düzenlenmesi konusundaki telif hakları, Kıbrıs Türk Öğretmenler Yardımlaşma Kooperatifi’ne aittir. Web Sitemiz’in içerdiği üçüncü sahıslara ait materyaller dışında kalan bilgi ve materyallere dair tüm telif hakları, tescilli marka, patent, entelektüel ve diğer mülkiyet hakları kooperatifimizde saklıdır.

·         Üyelerimizin kişisel bilgilerinin gizliliğini korumak amacıyla kooperatifimiz sistem ve internet altyapısı en güvenilir seviyede tutularak gerekli önlemler alınmıştır. Ek olarak bilgi alınmak istenen konularda kooperatifimize danışmakta tereddüt etmeyiniz.

Saygılarımızla, 
Kıbrıs Türk Öğretmenler Yardımlaşma Kooperatifi Ltd.